הערכים המנחים

 

חברת imoko חרטה על דגלה לתת שירות מקצועי ומיומן המונחה עפ"י הערכים המפורטים להלן.

עפ"י תפיסת העולם שלי כמנהלת החברה, לכל לקוח מגיע לקבל את ה"חליפה התפורה לפי מידותיו" ואת הפתרון המדויק המתאים לקשים בהם הוא נתקל ולשאלות להן הוא מחפש פתרון. 

על כן, על מנת להיות נאמנה לערכים אלו, החברה לא עובדת לפי תבניות וכל לקוח מקבל את היחס המתאים והפתרון המיועד במיוחד עבורו.

שירלי ליאור,

מייסדת ומנכ"ל חברת imoko

יצירתיות

לחשוב מחוץ לקופסא, למצוא פתרונות במקום שבו נראה שאין יותר פתרונות, לחשוב רחב, לראות את כל התמונה ולהפיק ממנה את החשיבה היצירתית, יצירת מציאות חדשה כפי אני רואה אותה בסוף הדרך... לדמיין (להשתמש בדמיון), לחלום ולצייר את החלום שלי.

 

קבלת החלטות

לקבל החלטה גם כאשר לא כל הפזל גלוי, כאשר רב הנסתר על הגלוי, לקבל החלטה ולהאמין בה, להאמין שההחלטה תשרת אותנו בדרך למטרה. לקבל החלטה מתוך מקום שלם ואמון בעצמי. אם עלי לקבל החלטות הנוגעות לאחר (קרוב, חבר, קולגה, צוות, ארגון) – לדעת לחשוב רחב ולקבל את ההחלטה המייצגת את רצונו עפ"י מיטב הבנתי, לקבל החלטה מתוך מחשבת win win  שתהיה הכי נכונה ושלמה לעצמי וכן לא תפגע בצד אחר.

מקצועיות

לתת את התשובה כשאני יודעת אותה, להביע דעה כשאני יודעת בודאות מה זה אומר, להקשיב באמת לנאמר, ולהיות עם המתאמן לגמרי. להשתמש בידע ובארגז הכלים שלי שיהיה מתאים למתאמן, ושארגיש שהוא מתחבר אליו איתי. להיות עם המתאמן שלי ברגעים הקשים כמו גם ברגעים הטובים, להיות אותנטי, נאמן לאמונות והערכים שלי, להגיד את המילה ולדעת שאני מאמינה בה בעצמי, אפשר לסמוך עלי....

 

אומץ

להעיז לקפוץ למים עם הלקוח, לקבל החלטות גם כאשר לא כל התמונה ידועה, להעיז להתנסות, ללכת לעבר הלא נודע, להסכים להיות באי ודאות, לדעת לסמוך. להציג את השינוי גם כאשר לא נראית הפסגה לעין, ולצאת יחד לדרך מתוך אמונה בהצלחה.